Nie jesteś zalogowany na forum.
Strony: 1
Wrocław - Lublin
Kontuzje: Vaclav Milik
Toruń - Gorzów
Kontuzje: Mikołaj Duchiński
Zielona Góra - Częstochowa
Kontuzje:
Grudziądz - Leszno
Kontuzje: Szymon Szlauderbach
Motor Lublin - 7m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Wybrzeże Gdańsk - 4m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
26.06.2019
SPARTA WROCŁAW 48
1. Tai Woffinden............. 3 1* 3 1 3 - - 11+1
2. Jakub Jamróg.............. 1 2 0 0 - - - 3
3. Max Fricke................ 0 2 1 2 - - - 5
4. Gleb Czugunow............. 2 0 3 1* - - - 6+1
5. Maciej Janowski........... 2 2* 1* 3 1 - - 9+2
6. Maksym Drabik............. 3 3 2 3 2 - - 13
7. Patryk Wojdyło............ u 1* 0 - - - - 1+1
8.
MOTOR LUBLIN 42
1. Mikkel Michelsen.......... 2 1 3 3 2 - - 11
2. Dawid Lampart............. 0 3 0 1* - - - 4+1
3. Grigorij Łaguta........... 1 0 1* 2 3 - - 7+1
4. Przemysław Liszka......... Did not ride
5. Paweł Miesiąc............. 3 0 2 2 d - - 7
6. Fernando Alonso........... 1* 3 1 - - - - 5+1
7. Wiktor Lampart............ 2 w 0 - - - - 2
8. Robert Lambert............ 3 1 2 0 0 - - 6
No. Results SP MO SP MO
1: Tai Woffinden, Mikkel Michelsen, Jakub Jamróg, Dawid Lampart......... 4 2 4 2
2: Maksym Drabik, Wiktor Lampart, Fernando Alonso, Patryk Wojdyło (u)... 3 3 7 5
3: Robert Lambert, Gleb Czugunow, Grigorij Łaguta, Max Fricke........... 2 4 9 9
4: Paweł Miesiąc, Maciej Janowski, Patryk Wojdyło, Wiktor Lampart (w)... 3 3 12 12
5: Dawid Lampart, Max Fricke, Mikkel Michelsen, Gleb Czugunow........... 2 4 14 16
6: Maksym Drabik, Maciej Janowski, Robert Lambert, Grigorij Łaguta...... 5 1 19 17
7: Fernando Alonso, Jakub Jamróg, Tai Woffinden, Paweł Miesiąc.......... 3 3 22 20
8: Mikkel Michelsen, Maksym Drabik, Maciej Janowski, Dawid Lampart...... 3 3 25 23
9: Tai Woffinden, Robert Lambert, Grigorij Łaguta, Jakub Jamróg......... 3 3 28 26
10: Maksym Drabik, Paweł Miesiąc, Max Fricke, Wiktor Lampart............. 4 2 32 28
11: Maciej Janowski, Grigorij Łaguta, Dawid Lampart, Jakub Jamróg........ 3 3 35 31
12: Mikkel Michelsen, Max Fricke, Fernando Alonso, Patryk Wojdyło........ 2 4 37 35
13: Gleb Czugunow, Paweł Miesiąc, Tai Woffinden, Robert Lambert.......... 4 2 41 37
14: Grigorij Łaguta, Maksym Drabik, Gleb Czugunow, Robert Lambert........ 3 3 44 40
15: Tai Woffinden, Mikkel Michelsen, Maciej Janowski, Paweł Miesiąc (d).. 4 2 48 42
Motor Lublin - 7m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Wybrzeże Gdańsk - 4m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
GKM GRUDZIĄDZ 45
1. Kenneth Bjerre............ 1* 3 1* 1 - - - 6+2
2. Antonio Lindbaeck......... 2 2* 2 1* 1 - - 8+2
3. Krzysztof Buczkowski...... 2 0 3 2 2* - - 9+1
4. Przemysław Pawlicki....... 1* 2 0 0 - - - 3+1
5. Artiom Łaguta............. 3 3 2 2 3 3 - 16
6. Patryk Rolnicki........... 1 1 0 - - - - 2
7. Mikołaj Kopernik.......... 0 1 0 - - - - 1
8. Maciej Turowski........... Did not ride
UNIA LESZNO 45
1. Janusz Kołodziej.......... 3 3 1 1 0 - - 8
2. Jarosław Hampel........... 0 1 3 3 2 - - 9
3. Piotr Pawlicki............ 3 2 d 0 0 - - 5
4. Brady Kurtz............... 0 0 - - - - - 0
5. Emil Sajfutdinow.......... d 1 1* 3 1 - - 6+1
6. Bartosz Smektała.......... 3 0 3 3 - - - 9
7. Dominik Kubera............ 2* 2 2 2* - - - 8+2
8.
No. Results GK UN GK UN
1: Janusz Kołodziej, Antonio Lindbaeck, Kenneth Bjerre, Jarosław Hampel.......... 3 3 3 3
2: Bartosz Smektała, Dominik Kubera, Patryk Rolnicki, Mikołaj Kopernik........... 1 5 4 8
3: Piotr Pawlicki, Krzysztof Buczkowski, Przemysław Pawlicki, Brady Kurtz........ 3 3 7 11
4: Artiom Łaguta, Dominik Kubera, Mikołaj Kopernik, Emil Sajfutdinow (d)......... 4 2 11 13
5: Janusz Kołodziej, Przemysław Pawlicki, Jarosław Hampel, Krzysztof Buczkowski.. 2 4 13 17
6: Artiom Łaguta, Piotr Pawlicki, Patryk Rolnicki, Brady Kurtz................... 4 2 17 19
7: Kenneth Bjerre, Antonio Lindbaeck, Emil Sajfutdinow, Bartosz Smektała......... 5 1 22 20
8: Jarosław Hampel, Artiom Łaguta, Janusz Kołodziej, Patryk Rolnicki............. 2 4 24 24
9: Bartosz Smektała, Antonio Lindbaeck, Kenneth Bjerre, Piotr Pawlicki (d)....... 3 3 27 27
10: Krzysztof Buczkowski, Dominik Kubera, Emil Sajfutdinow, Przemysław Pawlicki... 3 3 30 30
11: Jarosław Hampel, Artiom Łaguta, Antonio Lindbaeck, Piotr Pawlicki............. 3 3 33 33
12: Bartosz Smektała, Krzysztof Buczkowski, Janusz Kołodziej, Mikołaj Kopernik.... 2 4 35 37
13: Emil Sajfutdinow, Dominik Kubera, Kenneth Bjerre, Przemysław Pawlicki......... 1 5 36 42
14: Artiom Łaguta, Krzysztof Buczkowski, Emil Sajfutdinow, Piotr Pawlicki......... 5 1 41 43
15: Artiom Łaguta, Jarosław Hampel, Antonio Lindbaeck, Janusz Kołodziej........... 4 2 45 45
Unia Leszno - 2m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Offline
27.06.2019
APATOR TORUŃ 46
1. Niels Kristian Iversen.... 2* 3 2 3 t - - 10+1
2. Rune Holta................ 3 1 - - - - - 4
3. Jason Doyle............... 3 0 2 u 3 - - 8
4. Norbert Kościuch.......... 2* 1 1* - - - - 4+2
5. Chris Holder.............. 3 3 3 1* 1 - - 11+1
6. Maksymilian Bogdanowicz... 0 1 0 - - - - 1
7. Igor Kopeć-Sobczyński..... 2 0 1 - - - - 3
8. Jack Holder............... 1* 2 0 2* - - - 5+2
STAL GORZÓW 44
1. Bartosz Zmarzlik.......... 0 3 2 3 3 2* - 13+1
2. Peter Kildemand........... 1 1* - - - - - 2+1
3. Anders Thomsen............ 1 2 3 0 1 - - 7
4. Krzysztof Kasprzak........ 0 2* t 0 2 0 - 4+1
5. Szymon Woźniak............ 1* 2 3 1* 3 - - 10+2
6. Hubert Czerniawski........ 1 0 - - - - - 1
7. Rafał Karczmarz........... 3 2 0 2* - - - 7+1
8. Mateusz Bartkowiak........ Did not ride
No. Results AP ST AP ST
1: Rune Holta, Niels Kristian Iversen, Peter Kildemand, Bartosz Zmarzlik................ 5 1 5 1
2: Rafał Karczmarz, Igor Kopeć-Sobczyński, Hubert Czerniawski, Maksymilian Bogdanowicz.. 2 4 7 5
3: Jason Doyle, Norbert Kościuch, Anders Thomsen, Krzysztof Kasprzak.................... 5 1 12 6
4: Chris Holder, Rafał Karczmarz, Szymon Woźniak, Igor Kopeć-Sobczyński................. 3 3 15 9
5: Bartosz Zmarzlik, Krzysztof Kasprzak, Norbert Kościuch, Jason Doyle.................. 1 5 16 14
6: Chris Holder, Anders Thomsen, Maksymilian Bogdanowicz, Krzysztof Kasprzak (t)........ 4 2 20 16
7: Niels Kristian Iversen, Szymon Woźniak, Rune Holta, Hubert Czerniawski............... 4 2 24 18
8: Chris Holder, Bartosz Zmarzlik, Peter Kildemand, Maksymilian Bogdanowicz............. 3 3 27 21
9: Anders Thomsen, Niels Kristian Iversen, Jack Holder, Krzysztof Kasprzak.............. 3 3 30 24
10: Szymon Woźniak, Jason Doyle, Norbert Kościuch, Rafał Karczmarz....................... 3 3 33 27
11: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder, Chris Holder, Anders Thomsen.......................... 3 3 36 30
12: Bartosz Zmarzlik, Rafał Karczmarz, Igor Kopeć-Sobczyński, Jason Doyle (u)............ 1 5 37 35
13: Niels Kristian Iversen, Krzysztof Kasprzak, Szymon Woźniak, Jack Holder.............. 3 3 40 38
14: Jason Doyle, Jack Holder, Anders Thomsen, Krzysztof Kasprzak......................... 5 1 45 39
15: Szymon Woźniak, Bartosz Zmarzlik, Chris Holder, Niels Kristian Iversen (t)........... 1 5 46 44
Motor Lublin - 7m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Wybrzeże Gdańsk - 4m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
2019-06-27 at Zielona Góra
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 45
1. Martin Vaculik............ 0 1* 3 1 1 - - 6+1
2. Michael Jepsen Jensen..... 2 2 1 3 0 - - 8
3. Piotr Protasiewicz........ 0 3 1* 2 - - - 6+1
4. Nicki Pedersen............ 2 2* 2 3 1 - - 10+1
5. Patryk Dudek.............. 3 0 3 0 3 - - 9
6. Mateusz Tonder............ 0 1 0 - - - - 1
7. Norbert Krakowiak......... 3 2* 0 - - - - 5+1
8. Sebastian Niedźwiedź...... Did not ride
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 45
1. Matej Zagar............... 3 1 2 3 2* - - 11+1
2. Adrian Miedziński......... 1 0 1* 1* 0 - - 3+2
3. Fredrik Lindgren.......... 3 3 D 2 2 - - 10
4. Paweł Przedpełski......... 1 2* 2 D - - - 5+1
5. Leon Madsen............... 1 3 3 2 3 - - 12
6. Jakub Miśkowiak........... 2 0 1 - - - - 3
7. Michał Gruchalski......... 1* 0 0 - - - - 1+1
8. Damian Dróżdż............. Did not ride
No. Results FA WŁ FA WŁ
1: Matej Zagar, Michael Jepsen Jensen, Adrian Miedziński, Martin Vaculik........... 2 4 2 4
2: Norbert Krakowiak, Jakub Miśkowiak, Michał Gruchalski, Mateusz Tonder........... 3 3 5 7
3: Fredrik Lindgren, Nicki Pedersen, Paweł Przedpełski, Piotr Protasiewicz......... 2 4 7 11
4: Patryk Dudek, Norbert Krakowiak, Leon Madsen, Michał Gruchalski................. 5 1 12 12
5: Piotr Protasiewicz, Nicki Pedersen, Matej Zagar, Adrian Miedziński.............. 5 1 17 13
6: Fredrik Lindgren, Paweł Przedpełski, Mateusz Tonder, Patryk Dudek............... 1 5 18 18
7: Leon Madsen, Michael Jepsen Jensen, Martin Vaculik, Jakub Miśkowiak............. 3 3 21 21
8: Patryk Dudek, Matej Zagar, Adrian Miedziński, Mateusz Tonder.................... 3 3 24 24
9: Martin Vaculik, Paweł Przedpełski, Michael Jepsen Jensen, Fredrik Lindgren (D).. 4 2 28 26
10: Leon Madsen, Nicki Pedersen, Piotr Protasiewicz, Michał Gruchalski.............. 3 3 31 29
11: Michael Jepsen Jensen, Fredrik Lindgren, Adrian Miedziński, Patryk Dudek........ 3 3 34 32
12: Matej Zagar, Piotr Protasiewicz, Jakub Miśkowiak, Norbert Krakowiak............. 2 4 36 36
13: Nicki Pedersen, Leon Madsen, Martin Vaculik, Paweł Przedpełski (D).............. 4 2 40 38
14: Patryk Dudek, Fredrik Lindgren, Martin Vaculik, Adrian Miedziński............... 4 2 44 40
15: Leon Madsen, Matej Zagar, Nicki Pedersen, Michael Jepsen Jensen................. 1 5 45 45
Włókniarz Częstochowa - 4m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Offline
Strony: 1