Nie jesteś zalogowany na forum.
Strony: 1
Lublin - Leszno
Kontuzje: Paweł Miesiąc (Z/Z)
Grudziądz - Wrocław
Kontuzje: Max Fricke
Toruń - Częstochowa
Kontuzje: Fredrik Lindgren (Z/Z), Igor Kopeć-Sobczyński
Gorzów - Zielona Góra
Kontuzje:
Motor Lublin - 7m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Wybrzeże Gdańsk - 4m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
2019-06-17 at Gorzów
STAL GORZÓW 57
1. Bartosz Zmarzlik.......... 3 3 3 1 2* - - 12+1
2. Peter Kildemand........... 1 1 0 0 - - - 2
3. Anders Thomsen............ 1* 3 1* 3 2* - - 10+3
4. Krzysztof Kasprzak........ 2 1 2 3 3 - - 11
5. Szymon Woźniak............ 2* 3 1* 2 3 - - 11+2
6. Hubert Czerniawski........ 3 0 2 - - - - 5
7. Rafał Karczmarz........... 1 3 2* - - - - 6+1
8. Mateusz Bartkowiak........ Did not ride
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 33
1. Martin Vaculik............ 0 0 - - - - - 0
2. Michael Jepsen Jensen..... 2 2 3 1 1 0 - 9
3. Piotr Protasiewicz........ 0 2 2 3 1 1 - 9
4. Nicki Pedersen............ 3 1* 1* 0 - - - 5+2
5. Patryk Dudek.............. U 2 0 3 2 0 - 7
6. Mateusz Tonder............ 0 0 - - - - - 0
7. Norbert Krakowiak......... 2 1 0 0 - - - 3
8. Sebastian Niedźwiedź...... Did not ride
No. Results ST FA ST FA
1: Bartosz Zmarzlik, Michael Jepsen Jensen, Peter Kildemand, Martin Vaculik..... 4 2 4 2
2: Hubert Czerniawski, Norbert Krakowiak, Rafał Karczmarz, Mateusz Tonder....... 4 2 8 4
3: Nicki Pedersen, Krzysztof Kasprzak, Anders Thomsen, Piotr Protasiewicz....... 3 3 11 7
4: Rafał Karczmarz, Szymon Woźniak, Norbert Krakowiak, Patryk Dudek (U)......... 5 1 16 8
5: Anders Thomsen, Michael Jepsen Jensen, Krzysztof Kasprzak, Martin Vaculik.... 4 2 20 10
6: Szymon Woźniak, Piotr Protasiewicz, Nicki Pedersen, Hubert Czerniawski....... 3 3 23 13
7: Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Peter Kildemand, Norbert Krakowiak........... 4 2 27 15
8: Michael Jepsen Jensen, Hubert Czerniawski, Szymon Woźniak, Patryk Dudek...... 3 3 30 18
9: Bartosz Zmarzlik, Piotr Protasiewicz, Nicki Pedersen, Peter Kildemand........ 3 3 33 21
10: Patryk Dudek, Krzysztof Kasprzak, Anders Thomsen, Norbert Krakowiak.......... 3 3 36 24
11: Piotr Protasiewicz, Szymon Woźniak, Michael Jepsen Jensen, Peter Kildemand... 2 4 38 28
12: Anders Thomsen, Rafał Karczmarz, Piotr Protasiewicz, Mateusz Tonder.......... 5 1 43 29
13: Krzysztof Kasprzak, Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik, Nicki Pedersen........... 4 2 47 31
14: Krzysztof Kasprzak, Anders Thomsen, Michael Jepsen Jensen, Patryk Dudek...... 5 1 52 32
15: Szymon Woźniak, Bartosz Zmarzlik, Piotr Protasiewicz, Michael Jepsen Jensen.. 5 1 57 33
Włókniarz Częstochowa - 4m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Offline
2019-06-17
MOTOR LUBLIN 41
1. Mikkel Michelsen.......... 2 2 3 1* 1 1 3 13+1
2. Andreas Jonsson........... 0 1 3 3 1 - - 8
3. Przemysław Liszka......... Did not ride
4. Dawid Lampart............. 2 2 0 0 0 - - 4
5. Paweł Miesiąc............. Rider replacement
6. Fernando Alonso........... 1* 1 - - - - - 2+1
7. Wiktor Lampart............ 2 1* 1* 2 1* 0 - 7+3
8. Robert Lambert............ 0 3 2* 2 0 - - 7+1
UNIA LESZNO 49
1. Emil Sajfutdinow.......... 3 3 3 3 2 - - 14
2. Brady Kurtz............... 1 1 0 - - - - 2
3. Janusz Kołodziej.......... 3 3 0 1 2* - - 9+1
4. Jarosław Hampel........... 0 2* 2 2* 3 - - 9+2
5. Piotr Pawlicki............ 0 2 2 3 1* - - 8+1
6. Dominik Kubera............ 3 0 d - - - - 3
7. Bartosz Smektała.......... w 3 0 1* - - - 4+1
8.
No. Results MO UN MO UN
1: Emil Sajfutdinow, Mikkel Michelsen, Brady Kurtz, Andreas Jonsson....... 2 4 2 4
2: Dominik Kubera, Wiktor Lampart, Fernando Alonso, Bartosz Smektała (w).. 3 3 5 7
3: Janusz Kołodziej, Dawid Lampart, Wiktor Lampart, Jarosław Hampel....... 3 3 8 10
4: Bartosz Smektała, Mikkel Michelsen, Wiktor Lampart, Piotr Pawlicki..... 3 3 11 13
5: Emil Sajfutdinow, Dawid Lampart, Brady Kurtz, Robert Lambert........... 2 4 13 17
6: Janusz Kołodziej, Jarosław Hampel, Fernando Alonso, Dawid Lampart...... 1 5 14 22
7: Mikkel Michelsen, Piotr Pawlicki, Andreas Jonsson, Dominik Kubera...... 4 2 18 24
8: Emil Sajfutdinow, Wiktor Lampart, Mikkel Michelsen, Bartosz Smektała... 3 3 21 27
9: Andreas Jonsson, Jarosław Hampel, Mikkel Michelsen, Janusz Kołodziej... 4 2 25 29
10: Robert Lambert, Piotr Pawlicki, Bartosz Smektała, Dawid Lampart........ 3 3 28 32
11: Andreas Jonsson, Robert Lambert, Janusz Kołodziej, Brady Kurtz......... 5 1 33 33
12: Emil Sajfutdinow, Robert Lambert, Wiktor Lampart, Dominik Kubera (d)... 3 3 36 36
13: Piotr Pawlicki, Jarosław Hampel, Mikkel Michelsen, Dawid Lampart....... 1 5 37 41
14: Jarosław Hampel, Janusz Kołodziej, Andreas Jonsson, Wiktor Lampart..... 1 5 38 46
15: Mikkel Michelsen, Emil Sajfutdinow, Piotr Pawlicki, Robert Lambert..... 3 3 41 49
Unia Leszno - 2m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Offline
19.06.2019
GKM GRUDZIĄDZ 50
1. Kenneth Bjerre............ 3 3 0 2 0 - - 8
2. Krzysztof Buczkowski...... 1 0 3 2* 2 - - 8+1
3. Przemysław Pawlicki....... 3 3 3 1 2* - - 12+1
4. Antonio Lindbaeck......... 2* 0 2* 1* - - - 5+3
5. Artiom Łaguta............. 2 2 3 3 3 - - 13
6. Patryk Rolnicki........... 0 0 0 - - - - 0
7. Mikołaj Kopernik.......... 3 1* 0 - - - - 4+1
8. Maciej Turowski........... Did not ride
SPARTA WROCŁAW 40
1. Maciej Janowski........... 2 2 2 0 3 1 - 10
2. Jakub Jamróg.............. 0 1* - - - - - 1+1
3. Tai Woffinden............. 1 1 2 1 t 1 - 6
4. Vaclav Milik.............. 0 - - - - - - 0
5. Gleb Czugunow............. 3 1* 2 0 3 0 - 9+1
6. Maksym Drabik............. 1* 3 1* 1* 2* 3 - 11+4
7. Brajan Bąbel.............. 2 0 1 - - - - 3
8.
No. Results GK SP GK SP
1: Kenneth Bjerre, Maciej Janowski, Krzysztof Buczkowski, Jakub Jamróg..... 4 2 4 2
2: Mikołaj Kopernik, Brajan Bąbel, Maksym Drabik, Patryk Rolnicki.......... 3 3 7 5
3: Przemysław Pawlicki, Antonio Lindbaeck, Tai Woffinden, Vaclav Milik..... 5 1 12 6
4: Gleb Czugunow, Artiom Łaguta, Mikołaj Kopernik, Brajan Bąbel............ 3 3 15 9
5: Przemysław Pawlicki, Maciej Janowski, Gleb Czugunow, Antonio Lindbaeck.. 3 3 18 12
6: Maksym Drabik, Artiom Łaguta, Tai Woffinden, Patryk Rolnicki............ 2 4 20 16
7: Kenneth Bjerre, Gleb Czugunow, Maksym Drabik, Krzysztof Buczkowski...... 3 3 23 19
8: Artiom Łaguta, Maciej Janowski, Jakub Jamróg, Patryk Rolnicki........... 3 3 26 22
9: Krzysztof Buczkowski, Tai Woffinden, Maksym Drabik, Kenneth Bjerre...... 3 3 29 25
10: Przemysław Pawlicki, Antonio Lindbaeck, Brajan Bąbel, Gleb Czugunow..... 5 1 34 26
11: Artiom Łaguta, Krzysztof Buczkowski, Tai Woffinden, Maciej Janowski..... 5 1 39 27
12: Maciej Janowski, Maksym Drabik, Przemysław Pawlicki, Mikołaj Kopernik... 1 5 40 32
13: Gleb Czugunow, Kenneth Bjerre, Antonio Lindbaeck, Tai Woffinden (t)..... 3 3 43 35
14: Maksym Drabik, Krzysztof Buczkowski, Tai Woffinden, Kenneth Bjerre...... 2 4 45 39
15: Artiom Łaguta, Przemysław Pawlicki, Maciej Janowski, Gleb Czugunow...... 5 1 50 40
Motor Lublin - 7m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Wybrzeże Gdańsk - 4m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
19.06.2019
APATOR TORUŃ 52
1. Niels Kristian Iversen.... 3 2 2* 1* 3 - - 11+2
2. Rune Holta................ 0 - - - - - - 0
3. Chris Holder.............. 2* 3 w 2 0 - - 7+1
4. Norbert Kościuch.......... 3 0 3 2 - - - 8
5. Jason Doyle............... 3 3 3 0 2* - - 11+1
6. Maksymilian Bogdanowicz... 2* 1 0 - - - - 3+1
7. Mikołaj Duchiński......... 3 0 1* - - - - 4+1
8. Jack Holder............... 0 3 2 3 - - - 8
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 38
1. Matej Zagar............... 1* 2 2 0 3 2 0 10+1
2. Adrian Miedziński......... 2 d 1* 1* 1 1* - 6+3
3. Fredrik Lindgren.......... Rider replacement
4. Paweł Przedpełski......... 1 2 1 0 - - - 4
5. Leon Madsen............... 2 u 3 2 3 3 1 14
6. Jakub Miśkowiak........... 1 1 w - - - - 2 (I)
7. Michał Gruchalski......... 0 1* 1* - - - - 2+2
8. Damian Dróżdż............. Did not ride
No. Results AP WŁ AP WŁ
1: Niels Kristian Iversen, Adrian Miedziński, Matej Zagar, Rune Holta.............. 3 3 3 3
2: Mikołaj Duchiński, Maksymilian Bogdanowicz, Jakub Miśkowiak, Michał Gruchalski.. 5 1 8 4
3: Norbert Kościuch, Chris Holder, Paweł Przedpełski, Adrian Miedziński (d)........ 5 1 13 5
4: Jason Doyle, Leon Madsen, Michał Gruchalski, Mikołaj Duchiński.................. 3 3 16 8
5: Chris Holder, Matej Zagar, Adrian Miedziński, Norbert Kościuch.................. 3 3 19 11
6: Jason Doyle, Paweł Przedpełski, Maksymilian Bogdanowicz, Leon Madsen (u)........ 4 2 23 13
7: Leon Madsen, Niels Kristian Iversen, Jakub Miśkowiak, Jack Holder............... 2 4 25 17
8: Jason Doyle, Matej Zagar, Adrian Miedziński, Maksymilian Bogdanowicz............ 3 3 28 20
9: Jack Holder, Niels Kristian Iversen, Paweł Przedpełski, Matej Zagar............. 5 1 33 21
10: Norbert Kościuch, Leon Madsen, Michał Gruchalski, Chris Holder (w).............. 3 3 36 24
11: Leon Madsen, Jack Holder, Adrian Miedziński, Jason Doyle........................ 2 4 38 28
12: Matej Zagar, Chris Holder, Mikołaj Duchiński, Jakub Miśkowiak (w)............... 3 3 41 31
13: Leon Madsen, Norbert Kościuch, Niels Kristian Iversen, Paweł Przedpełski........ 3 3 44 34
14: Jack Holder, Matej Zagar, Adrian Miedziński, Chris Holder....................... 3 3 47 37
15: Niels Kristian Iversen, Jason Doyle, Leon Madsen, Matej Zagar................... 5 1 52 38
Motor Lublin - 7m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Wybrzeże Gdańsk - 4m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
Strony: 1