Nie jesteś zalogowany na forum.
Strony: 1
Włókniarz Częstochowa - ROW Rybnik
Kontuzje: Jakub Miśkowiak
Apator Torun - Sparta Wroclaw
Kontuzje: Chris Holder (Z/Z), Maksym Drabik (Z/Z)
GKM Grudziądz - Motor Lublin
Kontuzje:
Stal Gorzow - Unia Leszno
Kontuzje:
Motor Lublin - 7m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Wybrzeże Gdańsk - 4m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
STAL GORZÓW 54
1. Bartosz Zmarzlik.......... 3 2* 3 3 2* - - 13+2
2. Thomas H. Jonaason........ 1 - - - - - - 1
3. Anders Thomsen............ 1 1* 2* 2* - - - 6+3
4. Przemysław Pawlicki....... wu 2 3 1 3 - - 9
5. Szymon Woźniak............ 2 1 2 2* 3 - - 10+1
6. Hubert Czerniawski........ 1* u 1* 0 - - - 2+2
7. Rafał Karczmarz........... 2 1* 3 1 3 3 - 13+1
8. Bartosz Janowski.......... Did not ride
UNIA LESZNO 36
1. Jarosław Hampel........... 2 0 3 0 - - - 5
2. Piotr Pawlicki............ 0 3 0 1 2 - - 6
3. Emil Sajfutdinow.......... 2* 2* 2 0 0 - - 6+2
4. Bartosz Smektała.......... 3 3 0 2 1 - - 9
5. Janusz Kołodziej.......... 3 u 1 u - - - 4
6. Dominik Kubera............ 3 1 1 - - - - 5
7. Fernando Alonso........... 0 u 0 - - - - 0
8. Tymoteusz Picz............ 1* - - - - - - 1+1
No. Results ST UN ST UN
1: Bartosz Zmarzlik, Jarosław Hampel, Thomas H. Jonaason, Piotr Pawlicki.......... 4 2 4 2
2: Dominik Kubera, Rafał Karczmarz, Hubert Czerniawski, Fernando Alonso........... 3 3 7 5
3: Bartosz Smektała, Emil Sajfutdinow, Anders Thomsen, Przemysław Pawlicki (wu)... 1 5 8 10
4: Janusz Kołodziej, Szymon Woźniak, Rafał Karczmarz, Fernando Alonso (u)......... 3 3 11 13
5: Piotr Pawlicki, Przemysław Pawlicki, Anders Thomsen, Jarosław Hampel........... 3 3 14 16
6: Bartosz Smektała, Emil Sajfutdinow, Szymon Woźniak, Hubert Czerniawski (u)..... 1 5 15 21
7: Rafał Karczmarz, Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera, Janusz Kołodziej (u)........ 5 1 20 22
8: Jarosław Hampel, Szymon Woźniak, Hubert Czerniawski, Piotr Pawlicki............ 3 3 23 25
9: Bartosz Zmarzlik, Emil Sajfutdinow, Rafał Karczmarz, Bartosz Smektała.......... 4 2 27 27
10: Przemysław Pawlicki, Anders Thomsen, Janusz Kołodziej, Fernando Alonso......... 5 1 32 28
11: Rafał Karczmarz, Szymon Woźniak, Piotr Pawlicki, Emil Sajfutdinow.............. 5 1 37 29
12: Rafał Karczmarz, Anders Thomsen, Dominik Kubera, Jarosław Hampel............... 5 1 42 30
13: Bartosz Zmarzlik, Bartosz Smektała, Przemysław Pawlicki, Janusz Kołodziej (u).. 4 2 46 32
14: Przemysław Pawlicki, Piotr Pawlicki, Tymoteusz Picz, Hubert Czerniawski........ 3 3 49 35
15: Szymon Woźniak, Bartosz Zmarzlik, Bartosz Smektała, Emil Sajfutdinow........... 5 1 54 36
Unia Leszno - 2m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Offline
Rafał MOTM
Z -6 pkt się podnieść . Naprawdę cieszy mordkę jak wychowankowie wygrywają mecz ?
Ostatnio edytowany przez Ajoot1947 (2019-08-26 15:12:38)
Stal Gorzów - 1m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Offline
26.08.2019 at CZĘSTOCHOWA
5 Kolejka Ekstraligi
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 49
1. Kenneth Bjerre............ 1 3 3 3 2 - - 12
2. Paweł Przedpełski......... 3 0 2* 2* 2* - - 9+3
3. Antonio Lindbaeck......... 0 2* U 2 3 - - 7+1
4. Michał Gruchalski......... Did not ride
5. Leon Madsen............... 3 3 2 3 1* - - 12+1
6. Nile Tufft................ 0 0 0 - - - - 0
7. Benedylbert Zapojka....... 1 1 2* 1* 0 - - 5+2
8. Paweł Łaguta.............. 3 1 - - - - - 4
ROW RYBNIK 41
1. Rohan Tungate............. 2 1 3 3 1 - - 10
2. Przemysław Giera.......... 0 0 0 0 - - - 0
3. Greg Hancock.............. 3 2 1 D 3 - - 9
4. Linus Sundstroem.......... 2* 1* 0 1* 1 - - 5+3
5. Mateusz Szczepaniak....... 0 1* - - - - - 1+1
6. Norbert Krakowiak......... 3 2 2* 3 2 - - 12+1
7. Tomasz Sumek.............. 2* 1 1 2m - - - 4+1
8.
No. Results WŁ RO WŁ RO
1: Paweł Przedpełski, Rohan Tungate, Kenneth Bjerre, Przemysław Giera......... 4 2 4 2
2: Norbert Krakowiak, Tomasz Sumek, Benedylbert Zapojka, Nile Tufft........... 1 5 5 7
3: Greg Hancock, Linus Sundstroem, Benedylbert Zapojka, Antonio Lindbaeck..... 1 5 6 12
4: Leon Madsen, Benedylbert Zapojka, Tomasz Sumek, Mateusz Szczepaniak........ 5 1 11 13
5: Paweł Łaguta, Antonio Lindbaeck, Rohan Tungate, Przemysław Giera........... 5 1 16 14
6: Leon Madsen, Greg Hancock, Linus Sundstroem, Nile Tufft.................... 3 3 19 17
7: Kenneth Bjerre, Norbert Krakowiak, Mateusz Szczepaniak, Paweł Przedpełski.. 3 3 22 20
8: Rohan Tungate, Leon Madsen, Benedylbert Zapojka, Przemysław Giera.......... 3 3 25 23
9: Kenneth Bjerre, Paweł Przedpełski, Greg Hancock, Linus Sundstroem.......... 5 1 30 24
10: Rohan Tungate, Norbert Krakowiak, Paweł Łaguta, Antonio Lindbaeck (U)...... 1 5 31 29
11: Leon Madsen, Paweł Przedpełski, Tomasz Sumek, Greg Hancock (D)............. 5 1 36 30
12: Norbert Krakowiak, Antonio Lindbaeck, Rohan Tungate, Nile Tufft............ 2 4 38 34
13: Kenneth Bjerre, Norbert Krakowiak, Linus Sundstroem, Benedylbert Zapojka... 3 3 41 37
14: Antonio Lindbaeck, Paweł Przedpełski, Linus Sundstroem, Przemysław Giera... 5 1 46 38
15: Greg Hancock, Kenneth Bjerre, Leon Madsen, Tomasz Sumek (2m)............... 3 3 49 41
ROW Rybnik - 1m. 01 (I); ?m. 02 (E)
Offline
APATOR TORUŃ 46
1. Jack Holder............... 0 0 0 D 2 - - 2
2. Norbert Kościuch.......... 2 1 1 0 - - - 4
3. Chris Holder.............. Rider replacement
4. Kacper Gomólski........... 2 0 2 2* 3 1 - 10+1
5. Jason Doyle............... 2* 3 2 2 3 3 - 15+1
6. Kacper Makowski........... 1 1* 0 - - - - 2+1
7. Mikołaj Duchiński......... 3 3 3 1* 0 3 - 13+1
8. Igor Kopeć-Sobczyński..... Did not ride
SPARTA WROCŁAW 44
1. Michael Jepsen Jensen..... 3 1* 1 1* 1 3 - 10+2
2. Maksym Drabik............. Rider replacement
3. Nicki Pedersen............ 1 1 3 2 2 2 - 11
4. Gleb Czugunow............. 3 2 0 0 1* 1 - 7+1
5. Patryk Dudek.............. 1 3 3 3 2 D - 12
6. Przemysław Liszka......... 0 2* 0 - - - - 2+1
7. Brajan Bąbel.............. 2 0 0 - - - - 2
No. Results AP SP AP SP
1: Michael Jepsen Jensen, Norbert Kościuch, Nicki Pedersen, Jack Holder.......... 2 4 2 4
2: Mikołaj Duchiński, Brajan Bąbel, Kacper Makowski, Przemysław Liszka........... 4 2 6 6
3: Gleb Czugunow, Kacper Gomólski, Nicki Pedersen, Jack Holder................... 2 4 8 10
4: Mikołaj Duchiński, Jason Doyle, Patryk Dudek, Brajan Bąbel.................... 5 1 13 11
5: Jason Doyle, Gleb Czugunow, Michael Jepsen Jensen, Kacper Gomólski............ 3 3 16 14
6: Nicki Pedersen, Jason Doyle, Kacper Makowski, Gleb Czugunow................... 3 3 19 17
7: Patryk Dudek, Przemysław Liszka, Norbert Kościuch, Jack Holder................ 1 5 20 22
8: Patryk Dudek, Jason Doyle, Michael Jepsen Jensen, Kacper Makowski............. 2 4 22 26
9: Mikołaj Duchiński, Nicki Pedersen, Norbert Kościuch, Gleb Czugunow............ 4 2 26 28
10: Patryk Dudek, Kacper Gomólski, Mikołaj Duchiński, Brajan Bąbel................ 3 3 29 31
11: Jason Doyle, Nicki Pedersen, Michael Jepsen Jensen, Mikołaj Duchiński......... 3 3 32 34
12: Mikołaj Duchiński, Kacper Gomólski, Michael Jepsen Jensen, Przemysław Liszka.. 5 1 37 35
13: Kacper Gomólski, Patryk Dudek, Gleb Czugunow, Jack Holder (D)................. 3 3 40 38
14: Michael Jepsen Jensen, Jack Holder, Gleb Czugunow, Norbert Kościuch........... 2 4 42 42
15: Jason Doyle, Nicki Pedersen, Kacper Gomólski, Patryk Dudek (D)................ 4 2 46 44
Apator Toruń - 6m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Lokomotiv Daugavpils - 3m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
28.08.2019
GKM GRUDZIĄDZ 45
1. Krzysztof Kasprzak........ 3 3 1* 2 0 - - 9+1
2. Krzysztof Buczkowski...... 0 2* 2 u - - - 4+1 (I)
3. Fredrik Lindgren.......... 1 2 1 1 3 - - 8
4. Matej Zagar............... 3 1* 3 0 1 - - 8+1
5. Artiom Łaguta............. 3 2 3 3 2 - - 13
6. Maciej Turowski........... 2 u 0 - - - - 2
7. Alan Szczotka............. 1* 0 0 - - - - 1+1
8. Mikołaj Kopernik.......... Did not ride
MOTOR LUBLIN 44
1. Grzegorz Zengota.......... 2 3 2 2* 1 - - 10+1
2. Robert Lambert............ 1* 0 1* - - - - 2+2
3. Paweł Miesiąc............. 0 3 0 - - - - 3
4. Grigorij Łaguta........... 2 u 3 2 3 3 - 13
5. Mikkel Michelsen.......... 2 1 2 1 2 - - 8
6. Cyprian Szymko............ w 0 - - - - - 0
7. Wiktor Lampart............ 3 1* d 1* 3 0 - 8+2
8. Wiktor Trofimow........... Did not ride
No. Results GK MO GK MO
1: Krzysztof Kasprzak, Grzegorz Zengota, Robert Lambert, Krzysztof Buczkowski.. 3 3 3 3
2: Wiktor Lampart, Maciej Turowski, Alan Szczotka, Cyprian Szymko (w).......... 3 3 6 6
3: Matej Zagar, Grigorij Łaguta, Fredrik Lindgren, Paweł Miesiąc............... 4 2 10 8
4: Artiom Łaguta, Mikkel Michelsen, Wiktor Lampart, Alan Szczotka.............. 3 3 13 11
5: Grzegorz Zengota, Fredrik Lindgren, Matej Zagar, Robert Lambert............. 3 3 16 14
6: Paweł Miesiąc, Artiom Łaguta, Maciej Turowski (u), Grigorij Łaguta (u)...... 2 3 18 17
7: Krzysztof Kasprzak, Krzysztof Buczkowski, Mikkel Michelsen, Cyprian Szymko.. 5 1 23 18
8: Artiom Łaguta, Grzegorz Zengota, Robert Lambert, Alan Szczotka.............. 3 3 26 21
9: Grigorij Łaguta, Krzysztof Buczkowski, Krzysztof Kasprzak, Paweł Miesiąc.... 3 3 29 24
10: Matej Zagar, Mikkel Michelsen, Fredrik Lindgren, Wiktor Lampart (d)......... 4 2 33 26
11: Artiom Łaguta, Grigorij Łaguta, Wiktor Lampart, Krzysztof Buczkowski (u).... 3 3 36 29
12: Wiktor Lampart, Grzegorz Zengota, Fredrik Lindgren, Maciej Turowski......... 1 5 37 34
13: Grigorij Łaguta, Krzysztof Kasprzak, Mikkel Michelsen, Matej Zagar.......... 2 4 39 38
14: Fredrik Lindgren, Mikkel Michelsen, Matej Zagar, Wiktor Lampart............. 4 2 43 40
15: Grigorij Łaguta, Artiom Łaguta, Grzegorz Zengota, Krzysztof Kasprzak........ 2 4 45 44
Motor Lublin - 7m. 01 (E); ?m. 02 (E)
Wybrzeże Gdańsk - 4m. 01 (I); ?m. 02 (I)
Offline
Strony: 1