Nie jesteś zalogowany na forum.
18.08.2019 at BYDGOSZCZ
GRAND PRIX JUNIORÓW - RUNDA 01
1. Wiktor Lampart............ 2 3 2 2 3 12 + 3 + 3 = 18
2. Hubert Czerniawski........ 3 2 D 3 0 8 + 2 + 2 = 12
3. Karol Żupiński............ 2 2 2 1 2 9 + 2 + 1 = 12
4. Maksym Drabik............. 3 3 3 3 2 14 + 3 + U = 17
5. Mikołaj Duchiński......... 2 3 2 3 2 12 + 1 = 13
6. Oleg Michaiłow............ 3 3 3 1 1 11 + 1 = 12
7. Mateusz Bartkowiak........ 1 2 3 0 2 8 + 0 = 8
8. Jakub Miśkowiak........... 3 0 1 0 3 7 + 0 = 7
9. Norbert Krakowiak......... 1 2 1 2 1 7
10. Gleb Czugunow............. D 1 0 2 3 6
11. Brajan Bąbel.............. 0 1 3 1 0 5
12. Dominik Kubera............ W 1 1 0 3 5
13. Rafał Karczmarz........... 1 0 2 1 1 5
14. Mateusz Cierniak.......... 2 1 0 0 1 4
15. Paweł Łaguta.............. 0 0 U 3 0 3
16. Mikołaj Kopernik.......... 0 0 1 2 0 3
17.
18.
No. Results
1: Jakub Miśkowiak, Wiktor Lampart, Gleb Czugunow (D), Dominik Kubera (W)
2: Maksym Drabik, Mateusz Cierniak, Mateusz Bartkowiak, Paweł Łaguta
3: Hubert Czerniawski, Karol Żupiński, Norbert Krakowiak, Mikołaj Kopernik
4: Oleg Michaiłow, Mikołaj Duchiński, Rafał Karczmarz, Brajan Bąbel
5: Maksym Drabik, Karol Żupiński, Brajan Bąbel, Jakub Miśkowiak
6: Oleg Michaiłow, Mateusz Bartkowiak, Gleb Czugunow, Mikołaj Kopernik
7: Mikołaj Duchiński, Hubert Czerniawski, Dominik Kubera, Paweł Łaguta
8: Wiktor Lampart, Norbert Krakowiak, Mateusz Cierniak, Rafał Karczmarz
9: Mateusz Bartkowiak, Rafał Karczmarz, Jakub Miśkowiak, Hubert Czerniawski (D)
10: Maksym Drabik, Mikołaj Duchiński, Norbert Krakowiak, Gleb Czugunow
11: Oleg Michaiłow, Karol Żupiński, Dominik Kubera, Mateusz Cierniak
12: Brajan Bąbel, Wiktor Lampart, Mikołaj Kopernik, Paweł Łaguta (U)
13: Paweł Łaguta, Norbert Krakowiak, Oleg Michaiłow, Jakub Miśkowiak
14: Hubert Czerniawski, Gleb Czugunow, Brajan Bąbel, Mateusz Cierniak
15: Maksym Drabik, Mikołaj Kopernik, Rafał Karczmarz, Dominik Kubera
16: Mikołaj Duchiński, Wiktor Lampart, Karol Żupiński, Mateusz Bartkowiak
17: Jakub Miśkowiak, Mikołaj Duchiński, Mateusz Cierniak, Mikołaj Kopernik
18: Gleb Czugunow, Karol Żupiński, Rafał Karczmarz, Paweł Łaguta
19: Dominik Kubera, Mateusz Bartkowiak, Norbert Krakowiak, Brajan Bąbel
20: Wiktor Lampart, Maksym Drabik, Oleg Michaiłow, Hubert Czerniawski
PÓŁFINAŁY:
21: Maksym Drabik, Hubert Czerniawski, Oleg Michaiłow, Mateusz Bartkowiak
22: Wiktor Lampart, Karol Żupiński, Mikołaj Duchiński, Jakub Miśkowiak
FINAŁ:
23: Wiktor Lampart, Hubert Czerniawski, Karol Żupiński, Maksym Drabik (U)
Ostatnio edytowany przez gollob_unia (2019-08-18 19:58:55)
ROW Rybnik - 1m. 01 (I); ?m. 02 (E)
Offline